3 Şubat 2010 Çarşamba

Sevgililer Günü Yaklaşırken

Geçen yıl canım eşim için sevgililer gününde sürpriz bir kahvaltı hazırlamıştım. Bir reklam konsepti için sabaha kadar çalışan ben daha önceden hazırladığım sürprizler ve yine sürpriz olacak bir kahvaltı için eve döner dönmez hemen mutfağa girdim. Zaten uyku ziyan olmuş varsın biraz da canım kocam için çalışayım di mi ama:)
Martha Stewart zaten deli gibi takip ettiğim bir muhterem kişilik. Sevgililer Günü için onun sitesinde bulunan örnekleri ve şablonları alıp uyarladım ve kahvaltının yanına ekledim.
Çayı demleyip, kalp motifleriyle süslediğim masayı hazırladıktan sonra minik bir öpücükle uyandırdım onu...Masaya gelince şaşırdı tabi. Ne zaman geldin, ne zaman hazırladın bunları diye...Eeee kocacım günümüz kadınları artık kariyerde yapıyor, evlerini de, kocalarını da ihmal etmiyor di mi:)

Çektiğim kahvaltı masası fotoğraflarını bulamadım ama sevgililer gününde farklı birşeyler yapmak isteyenleriniz olursa diye Martha'dan aldığım geçen sene ki jpeg'leri paylaşıyorum.Bu bir aşk çarkı...Seviyorrrr..sevmiyorrr


Çikolataların üstüne kalp kağıtlar kesip yapıştırdım, her çikolatanın altında ona özel notlarla


Sofrada çiçek olmazsa olmaz, ben kumaş peçete yerine kağıt peçeteden yapmıştım.

Bu seneki sürprizlerimi henüz belirlemedim ama geçen senekini aratmayacağı kesin.

1 yorum: